Szeretettel üdvözöljük a piliscsabai Szent László Óvoda megújult honlapján!

Fontos számunkra, hogy a szülők, a családtagok, a hozzátartozók részére minden lényeges és aktuális információt eljuttassunk az óvodai életről és lehetőséget biztosítsunk mindenkinek, hogy minél jobban megismerje intézményünket, nevelési elveinket, programjainkat.

Minden reggel, amikor az óvodába érkezem nagy büszkeség tölt el, mert óvodánk gyönyörű esztétikus környezetben várja a gyermekeket, de nem csak a harmonikus berendezés, hanem olyan óvodai légkör is várja őket, amely kielégíti szeretetigényüket és elfogadja őket olyannak, amilyennek a Jó Isten megalkotta.

A mi ÓVODÁNK olyan, ahová jó betérni, ahol már gyökereket eresztettünk az értékteremtés talaján, ahol, meghitt, gyermekismerő és szerető a közösség, ahol nyugodt, biztos háttér várja a családokat is. Nekünk itt dolgozóknak, ha néha nem is így érezzük, könnyű feladatunk van, mert nap, mint nap átéljük a gyermekcsodát.

Tisztelettel:

Juhász Andrea