Ovi foci

A mozgás öröme, a mozgáskoordináció fejlesztése, az egészséges életmódra-nevelés céljainak megvalósulása érdekében és persze a gyermeklabdarúgás népszerűsítése miatt is, óvodánk részt vesz a Bozsik-programban.
A programban való részvételt, a foglalkozások kialakítását a piliscsabai óvodák közötti évente megrendezett „Ovi foci kupán” való részvétel inspirálta. – A vándorkupát 2016-ban is meg is nyertük, és ebben az évben is ez a célunk. –
Mindez nem kezdődhetett volna meg, a decemberben elvesztett Balla Csilla óvó nénink elkötelezettsége, fáradhatatlan szervező munkája és Miklósvári Géza szülőnk emberi, edzői segítsége nélkül.
A foglalkozásokat hetente egyszer, hétfőn délután tartjuk „Géza bácsi” vezetésével, aki ma is aktív focista és remekül bánik a gyerekekkel.

Leave a Reply

Required fields are marked*